Richard Ryan färglitografier

Richard Ryan färglitografier
Richard Ryan färglitografier
Richard Ryan färglitografier
Richard Ryan färglitografier
Richard Ryan färglitografier
Richard Ryan färglitografier
Richard Ryan färglitografier
Richard Ryan färglitografier

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RICHARD RYAN (född 1974): Album "Mi sono perso a Roma" med 4 färglitografier, bestående av "Colosseum Car Crash", "La Madonna di Pantheon", "Le Vergine", "Bright Star", signerade "Ryan, 59/350", silkscreen, bladmått ca 48x62 cm

524846

2018-03-06