Gunnar Pettersson färglitografier

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR PETTERSSON (född 1947): (4) mapp "Strandbilder", innehållandes Skärfläckor, Havstrutar, Strandskator, Knölsvanar, signerade Gunnar Pettersson, 243/375, färglitografier, bladmått ca 53x81 cm

524848

2018-03-06