Gunnar Pettersson färglitografier
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR PETTERSSON (född 1947): (4) mapp "Strandbilder", innehållandes Skärfläckor, Havstrutar, Strandskator, Knölsvanar, signerade Gunnar Pettersson, 243/375, färglitografier, bladmått ca 53x81 cm
524848
2018-03-06