Klubbat för:
60 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PENSELVASER, 3 st., porslin, Kina, 1900-tal, cylinderformade, dekor i emaljfärger, kalligrafi, höjd ca 28-29 cm
Nagg
524849
2018-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här