GAN glicéetryck

GAN glicéetryck
GAN glicéetryck

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965): Ur mappen "De tre små sjömännens äventyr i Paris", glicéetryck på Hannemuhle 310 papper, numrerad och stämpelsignerad GAN svart 406/475, ca 49,5x70 cm

Oramad

524881

2018-03-06