Samiskt hantverk bälte

Samiskt hantverk bälte
Samiskt hantverk bälte
Samiskt hantverk bälte
Samiskt hantverk bälte
Samiskt hantverk bälte
Samiskt hantverk bälte
Samiskt hantverk bälte
Samiskt hantverk bälte
Samiskt hantverk bälte
Samiskt hantverk bälte
Samiskt hantverk bälte
Samiskt hantverk bälte
Samiskt hantverk bälte
Samiskt hantverk bälte
Samiskt hantverk bälte
Samiskt hantverk bälte
Samiskt hantverk bälte
Samiskt hantverk bälte

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SAMISKT BÄLTE, kvinnobälte med tillbehör, kniv, knivskaftsämne, nålhus, sax, 2 skinnpungar med 3 supskedar i renhorn samt syl i taditionellt mässingsgehäng, 1900-talets början, bältets längd 75 cm

Bruksslitage

524886

2018-03-24