Nattduksbord
2018-03-06
524892
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, 1920/30-tal, funktionalism, alm och björk, dörrlucka, dragknopp i vitmetall, höjd ca 55, 41x33 cm
Ytskador