Ribbstol

Ribbstol
Ribbstol
Ribbstol
Ribbstol
Ribbstol
Ribbstol

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RIBBSTOL, 1900-talets mitt, furu, höjd ca 272, 16x183 cm

Slitage, torrsprickor, kortad

524899

2018-03-06