Ribbstol
Vollendet
2018-03-06
524899
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
RIBBSTOL, 1900-talets mitt, furu, höjd ca 272, 16x183 cm
Slitage, torrsprickor, kortad