Folke Hermelin oljemålning
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FOLKE HERMELIN (1880-1955): Allmänna Gränd, Djurgårdsstaden, signerad och daterad Folke Hermelin 1922, olja på pannå, 28 x 35 cm
UTSTÄLLD: Östgöta Konstförenings utställning, Linköping och Norrköping 1922
524915
2018-03-12