Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal, fanérat i mahogny, detaljer i intarsia, inrett i svart plast, (2) hyllplan i glas, invändig belysning, höjd ca 148 cm, ca 63x32 cm, nyckel medföljer

Inredning och belysning senare, lås trasigt, fanérskador, underrede med skador

524922

2018-03-06