Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DOULTON, kanna, sekelskifte 1900, England, s ka simulated ware, imiterad kopparplåt, i botten stämpelmärkt Doulton/ Silicon/ Lambeth, höjd ca 21 cm
Fotring med skador/ nagg
524924
2018-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här