Byrå 1800-tal gustaviansk stil
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ, fanerad i alrot samt mahogny, 1800-talets slut, gustaviansk stil, tre lådor, intarsia, med stenskiva, beslag i mässing, höjd ca 83, 89x49 cm, nyckel (1) medföljer
Renoverad, kompletterad, fanerskador, ett beslag saknas
524926
2018-03-06