Axel Peter oljemålning

Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL PETER (1863-1942), vy från Kastellholmen över Katarina-Sofia med fiskebåt i förgrunden, signerad Ax. Peter, olja på duk, ca 63x57 cm

Smärre färgbortfall

524936

2018-03-06