Isvattenkanna Svenska Amerika Linien

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ISVATTENKANNA, porslin, Svenska Amerika Linien, 1900-talets mitt, i botten märkt, längd ca 19, höjd ca 19 cm

Smärre slitage, glasyr med smärre tillverkningsdefekter

524942

2018-03-06