Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PIERRE FORSELL, "Piruett", vickningsgafflar, 8 st., rostfritt stål, Gense, 1950-tal, samt salladsbestick 2+2, skedar 3 st., längd ca 17,5-29 cm
Slitage, vissa med sprickor
524946
2018-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här