Pierre Forsell Piruett

Pierre Forsell Piruett
Pierre Forsell Piruett
Pierre Forsell Piruett
Pierre Forsell Piruett
Pierre Forsell Piruett
Pierre Forsell Piruett

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PIERRE FORSELL, "Piruett", vickningsgafflar, 8 st., rostfritt stål, Gense, 1950-tal, samt salladsbestick 2+2, skedar 3 st., längd ca 17,5-29 cm

Slitage, vissa med sprickor

524946

2018-03-06