Oljemålning med vintermotiv

Oljemålning med vintermotiv
Oljemålning med vintermotiv
Oljemålning med vintermotiv
Oljemålning med vintermotiv
Oljemålning med vintermotiv
Oljemålning med vintermotiv

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Samtida), vintermotiv från Amsterdam, signerad och daterad Angel -91, olja på duk, ca 48x75 cm

524949

2018-03-06