Sängbord med skåp körsbär

Sängbord med skåp körsbär
Sängbord med skåp körsbär
Sängbord med skåp körsbär
Sängbord med skåp körsbär
Sängbord med skåp körsbär
Sängbord med skåp körsbär
Sängbord med skåp körsbär
Sängbord med skåp körsbär

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD med skåp, 2 st., 1900-talets senare del, fanerade med körsbär, höjd 65, 36x32 cm

524953

2018-03-06