Henrik Jespersen oljemålning

Henrik Jespersen oljemålning
Henrik Jespersen oljemålning
Henrik Jespersen oljemålning
Henrik Jespersen oljemålning
Henrik Jespersen oljemålning
Henrik Jespersen oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

HENRIK JESPERSEN (Danmark 1853-1956): Foraarsadag ved Maribo sjö, monogramsignerad och daterad 1881, olja på duk, 30 x 44 cm

PROVENIENS: Beijers Auktioner, hösten 1987, katalognr 55

524957

2018-03-12