Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARL CORSSAR (1753-1827), spegel, tidigt 1800 tal, förgylld, stämplad CC, hallmärkt Stockholm, ca 80x36 cm
Skador i förgyllningen, åldersrelaterat slitage
524972
2018-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här