Vinglas Millennium Bertil Vallien

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINGLAS, "Millennium", 1 par, Bertil Vallien, Kosta Boda, signerade och numerade 4828 och 4829, höjd ca 26, i originalschatull

Obetydligt slitage

524979

2018-03-06