Gaudin Bolivar färglitografi Modern konst

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GAUDIN BOLIVAR (Uruguay, 1932-2017): Komposition, signerad Bolivar, numrerad EA XI, färglitografi, ca 75x45 cm

524997

2018-03-31