Höganäs Alfred Johansson
Closed
2018-03-06
525001
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
HÖGANÄS, 3 dlr., kannor samt vas, keramik, 1910/20-tal, senjugend, Alfred Johanssn (1889-1939), höjd ca 17-20 cm
Nagg