Höganäs Alfred Johansson

Höganäs Alfred Johansson
Höganäs Alfred Johansson
Höganäs Alfred Johansson
Höganäs Alfred Johansson
Höganäs Alfred Johansson
Höganäs Alfred Johansson

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HÖGANÄS, 3 dlr., kannor samt vas, keramik, 1910/20-tal, senjugend, Alfred Johanssn (1889-1939), höjd ca 17-20 cm

Nagg

525001

2018-03-06