Rörstrand urnor majolika

Rörstrand urnor majolika
Rörstrand urnor majolika
Rörstrand urnor majolika
Rörstrand urnor majolika
Rörstrand urnor majolika
Rörstrand urnor majolika
Rörstrand urnor majolika
Rörstrand urnor majolika
Rörstrand urnor majolika
Rörstrand urnor majolika

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNOR, 3 st., majolika, Rörstrand, 1800-talets slut, dekor av blommor, höjd 31 cm

Större sprickor, nagg och lagningar

525006

2018-03-06