Vitirnskåp rokokostil

Vitirnskåp rokokostil
Vitirnskåp rokokostil
Vitirnskåp rokokostil
Vitirnskåp rokokostil
Vitirnskåp rokokostil
Vitirnskåp rokokostil
Vitirnskåp rokokostil
Vitirnskåp rokokostil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, rokokostil, fanerad med valnöt, skuren dekor, justerbara hyllor i glas, höjd ca 155,5, 63x39,5 cm, nyckel finns

525009

2018-03-06