Oidentifierad konstnär skulptur
2018-03-06
525029
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1920/30-tal), pojke med luva ridande på ett sjöodjur, gips, ihålig, höjd ca 63 cm
Nagg, ålderspatina