Silver matskedar

Silver matskedar
Silver matskedar
Silver matskedar
Silver matskedar
Silver matskedar
Silver matskedar
Silver matskedar
Silver matskedar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSKEDAR, 12 st, silver, Mattias Helén, Västervik, 1847-8, längd 22,5 cm, totalvikt ca 813 g

Slitage, mindre repor

525040

2018-03-06