Gaspard Dughet hans efterföljare

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GASPARD DUGHET, hans efterföljare (fransk skola): Pastoralt landskap, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 33x26 cm

Retsucher, skador

525077

2018-03-06