Figuriner 1800-tal

Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINER, 2 st., porslin, troligen Tyskland, 1800-tal, i form av putti, polykromt bemålade, en med Meissenliknande märke, höjd ca 12-14 cm

Båda med lagningar

525078

2018-03-06