Personvagn spår 3

Personvagn spår 3
Personvagn spår 3
Personvagn spår 3
Personvagn spår 3
Personvagn spår 3
Personvagn spår 3
Personvagn spår 3
Personvagn spår 3
Personvagn spår 3
Personvagn spår 3
Personvagn spår 3
Personvagn spår 3

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PERSONVAGN, spår 3, 1900-talets början, möljligen Bing, tredjeklass vagn troligen för Engelska marknaden, handlackerad plåt, längd ca 30,5 cm

4 dörrhandtag saknas, smärre plåt och lackskador

525087

2018-03-11