Såsskål på fot silver

Såsskål på fot silver
Såsskål på fot silver
Såsskål på fot silver
Såsskål på fot silver
Såsskål på fot silver
Såsskål på fot silver
Såsskål på fot silver
Såsskål på fot silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SÅSSKÅL PÅ FOT, silver, Johan Boye, Stockholm 1839, invändig förgyllning, höjd ca 9 diameter 17 cm, vikt ca 519 g

Gravyr, repor

525088

2018-03-13