Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG (HAIG) (1835-1921): Menu - HM Pansarbåt Niord ..., signerad och daterad A Hägg 1900, akvarell och tusch, ca 21x11 cm
Oramad, gulnader
525092
2018-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här