Axel Herman Hägg Pansarbåt Niord 1900

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL HERMAN HÄGG (HAIG) (1835-1921): Menu - HM Pansarbåt Niord ..., signerad och daterad A Hägg 1900, akvarell och tusch, ca 21x11 cm

Oramad, gulnader

525092

2018-03-09