Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALF WALLANDER, kräftservis, 19 dlr, flintgods, Rörstrand, 1900-talets början, bestående av 12 mattallrikar, 6 assietter, skål
Enstaka nagg, mattallrikar med missfärgning
525100
2018-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här