Alf Wallander Rörstrand kräftserivs

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALF WALLANDER, kräftservis, 19 dlr, flintgods, Rörstrand, 1900-talets början, bestående av 12 mattallrikar, 6 assietter, skål

Enstaka nagg, mattallrikar med missfärgning

525100

2018-03-07