Axel Gillis Hafström oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL GILLIS HAFSTRÖM (1841-1909): Kvinna med kaffebricka, signerad A.G. Hafström, olja på duk, ca 26x20 cm

525114

2018-03-07