Solspegel Vallauris

Solspegel Vallauris
Solspegel Vallauris
Solspegel Vallauris
Solspegel Vallauris

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHATY VALLAURIS, Frankrike, 1900-talets andra hälft, i form av sol, bronserad metall, diameter ca 85 cm
Proveniens: Väija herrgård Ångermanland

Bruksslitage

525118

2018-03-07