Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1920-tal, plyschklädsel, främre ben med hjul, sitthöjd ca 40 cm, skyddsklädsel medföljer
Proveniens: Väija herrgård Ångermanland
Benen med bruksslitage, senare klädsel
525121
2018-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här