Öronlappsfåtölj plyschklädd

Öronlappsfåtölj plyschklädd
Öronlappsfåtölj plyschklädd
Öronlappsfåtölj plyschklädd
Öronlappsfåtölj plyschklädd
Öronlappsfåtölj plyschklädd
Öronlappsfåtölj plyschklädd
Öronlappsfåtölj plyschklädd
Öronlappsfåtölj plyschklädd
Öronlappsfåtölj plyschklädd
Öronlappsfåtölj plyschklädd

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1920-tal, plyschklädsel, främre ben med hjul, sitthöjd ca 40 cm, skyddsklädsel medföljer

Proveniens: Väija herrgård Ångermanland

Benen med bruksslitage, senare klädsel

525121

2018-03-07