Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad som kopia utförd av V Larsson, Neapel 1878, man med noter av Mozart, olja på duk, ca 77x62 cm

Lagningar, retuscher och krackelyr

525134

2018-03-07