Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad som kopia utförd av V Larsson, Neapel 1878, man med noter av Mozart, olja på duk, ca 77x62 cm
Lagningar, retuscher och krackelyr
525134
2018-03-07