Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KISTA, 1800-tal, Hälsingland, furu, profilerat lock, delvis bevarad originalbemålning med floral dekor på framsidan, höjd ca 42 samt 162 x 42 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage.
525135
2018-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här