Kista Hälsingland

Kista Hälsingland
Kista Hälsingland
Kista Hälsingland
Kista Hälsingland
Kista Hälsingland
Kista Hälsingland
Kista Hälsingland
Kista Hälsingland
Kista Hälsingland
Kista Hälsingland

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KISTA, 1800-tal, Hälsingland, furu, profilerat lock, delvis bevarad originalbemålning med floral dekor på framsidan, höjd ca 42 samt 162 x 42 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

525135

2018-03-07