Ljusstakar 1 par empirestil

Ljusstakar 1 par empirestil
Ljusstakar 1 par empirestil
Ljusstakar 1 par empirestil
Ljusstakar 1 par empirestil
Ljusstakar 1 par empirestil
Ljusstakar 1 par empirestil
Ljusstakar 1 par empirestil
Ljusstakar 1 par empirestil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, tvåarmade, empirestil omkring1900-talets mitt, höjd 34 cm, bredd 20 cm

Bruksslitage

525144

2018-03-10