Kask 1887

Kask 1887
Kask 1887
Kask 1887
Kask 1887
Kask 1887
Kask 1887
Kask 1887
Kask 1887

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KASK, svensk, m/1887 för manskap, höjd ca 25 cm

Slitage, smärre skador

525146

2018-03-07