Avställningsbord
2018-03-07
525154
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AVSTÄLLNINGSBORD, 1800-tal, stomme i mahogny, vikbara skivor i mörkbetsad björk, höjd ca 75, bredd ca 50 cm
Brusksslitage