Miniatyrmöbler porslin krucifix

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINIATYRMÖBLER, 8 st, porslin, i ask, 1800-tal, KRUCIFIX, 1800/1900-tal, patinerad metall, höjd 21 cm

Smärre nagg

525156

2018-03-07