Steiff apa Peter

Steiff apa Peter
Steiff apa Peter
Steiff apa Peter
Steiff apa Peter
Steiff apa Peter
Steiff apa Peter
Steiff apa Peter
Steiff apa Peter
Steiff apa Peter
Steiff apa Peter

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEIFF RECORD PETER, 1900-talets första hälft, apa på 4 hjuligt fordon, trähjul, plyschklädd apa, knapp i örat, längd ca 23 cm

Slitage och skador

525170

2018-03-07