Bruno Mathsson & Piet Hein superellips

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", bord, licenstillverkat av Fritz Hansen, Danmark, skiva fanerad i bok, spännben av förkromat stål, höjd ca 63, 180 x 90 cm

Bruksslitage, stötskador och repor

525174

2018-03-07