Slagbord 1800-al
2018-03-07
525177
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SLAGBORD, 1800-talets mitt, höjd ca 76, 86x43, total längd ca 155 cm
Slitage