Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LOUIS WEISDORFF, takarmatur, s.k. "Tivolilampa" formgiven för Lyfa 1968, Danmark, mässing, invändigt lackerad i orange och gult, höjd 40 cm
Bruksslitage, smärre repor
525199
2018-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här